Nabídka prodeje sudů s pivem, limonádami, ciderem ...

Nabízíme na objednávku dodání sudového piva a limonád vybraných pivovarů. Objednat si u nás můžete i zapůjčení pípy. K vyzvednutí na adrese servisu, Praha 6 – Suchdol. Vychutnejte si pivo značek Pilsner Urquell. Vedle nejznámějších objemů 50 a 30 litrů (L) jsou k mání a čím dál více populární sudy o objemech 15 L.

Exkluzivní nabídka pivovaru Únětice

Únětický pivovar byl založen již v roce 1710. Pivo se zde vařilo až do roku 1949, kdy došlo ke znárodnění. Na jaře 2011 se však po 62 letech podařilo výrobu piva obnovit. Dnes vaří v Úněticích desítku, dvanáctku a pro mě nejoblíbenější deset celých sedm. Dodržují „zákon o čistotě piva“, při výrobě používají klasické postupy a pouze pivovarské suroviny českého původu.

unetice
Od 500 Kč na den
Rádi Vám na Vaše akce a oslavy zapůjčíme výčepní zařízení a příslušenství.
Sanitace a údržba
Veškeré zapůjčené výčepní zařízení podléhá pravidelné sanitaci a údržbě.
24/7 nabídka půjčovny
Denní nájemné je účtováno za každých započatých 24 hodin.
Nabídka sudových piv a limonád
Nabízíme na objednávku dodání sudového piva a limonád vybraných pivovarů.
plzen

Vychutnejte si pivo Pilsner Urquell

Tento zahradní stan je vhodný na zahradní oslavy i rodinné posezení, firemní večírky, stánkový prodej a využijete ho i během dovolené. Stan je díky nůžkové konstrukci rychlosestavitelný – konstrukci stačí pouze roztáhnout. Stan je primárně určen na ochranu před přímým slunečním zářením, mírným deštěm a večerním průvanem.

Vlastnosti

  • 4-stupňové nastavení výšky
  • Masivní konstrukce z kvalitní oceli
  • Pevný čtvercový ocelový profil kolem 30 mm
  • Konektory vyrobené z pevného plastu s vysokou pevností
  • Instalace za pár sekund, bez potřeby použití nářadí
  • Praktický systém kliknutí
  • Nový postup šití snižuje tvorbu vodních vaků, voda lépe odkapává.

Nabídka výčepního zařízení a párty věcí

Kompletní výčepní techniku a výčepní zařízení si můžete výpujčit již od 500 Kč na denDenní nájemné je účtováno za každých započatých 24 hodin. Veškeré zapůjčené výčepní zařízení podléhá pravidelné sanitaci a údržbě. K zapůjčení na adrese Praha 6 – Suchdol.

Stále váháte? My vás přesvědčíme.

Jsme vám k dispozici a ochotni pomoci s výběrem. Ozvěte se nám na tel.: +420 739 29 80 31, nebo e-mail: info@kvalitni-vycep.cz a dostanete od nás kalkulaci ceny a poradenství vždy ZDARMA